Resmi ve Özel Okullar, Kolejler, Dersaneler, Kreşler, Anaokulları, Kurslar (Sürücü, Yabancı Dil, Açıköğretim, Bilgisayar, Meslek Eğitim Kursları) işinde uzman personellerimiz tarafındantemizlenerek hijyenik hale getirilir. Sınıflar, Koridorlar, Odalar, Kantin,Çay Ocağı,Kütüphane, Merdivenler, Tuvaletler,Çöp toplama işlemi yapıldıktan sonra zeminde ihtiyaç varsa kireç boya kirler sökülür ve silinir. Duvar temizliği yapılır. İç ve dış cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesinden sonra kapılar silinir. Dolapların tozunun alınmasının ardından ofisteki masa ve bilgisayarlar evrak yerleri değiştirilmeden silinir. Halı ve Halıfleksler kuru köpük ile yerinde yıkanarak kullanıma hızlı bir şekilde hazır hale getirilir.El değmedik yer kalmayacak şekilde temizlik yapılarak hijyenik bir eğitim ortamı sağlanır. Son kontrolleri yapıldıktan sonra temiz teslim edilir.

Temizlik esnasında kullanılacak tüm Avrupa standartlarındaki temizlik ürünleri, makine ve ekipmanlar firmamızca karşılanır. Kullanılacak ürünler ücretlendirmeye dahildir. Sizden ayrıca ücret veya ürün talep edilmez…

BlueSistem Temizlik Full-time (Bordrolu sürekli temizlik hizmetleri personeli), Part-time (Günün belli saatleri veya haftanın belirli günleri) ve çeşitli periyotlarda genel temizlik hizmetleri (haftada, on beş günde veya ayda bir) yada tek seferlik temizlik ve ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

SGM Özel Güvenlik Blue Sistem Pendik Medya