Fuar organizasyonları, Toplantı organizasyonları, Kongre organizasyonları, Fuar Süslemeleri, Temel atma töreni organizasyonları, Şirket Organizasyonları, Gemi indirme törenleri, Bayii Toplantıları ve Seminer organizasyonları gibi kurumsal organizasyon ve etkinlikleriniz için geniş ürün yelpazemizden kiralama yapabilir ayrıca süsleme, ekip ve personel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hata yapma riskinin olmadığı kurumsal organizasyonlar, firmaların prestijlerini ve kurumsallıklarını da temsil eden başlı başına ayrıca değerlendirilmesi gereken bir etkinlik türüdür. Süslemelerin kurumsal renklerle uyumlu olması, çalışanların saygıda ve hizmette kusur etmemesi gibi detaylar kurumsallığı pekiştirici unsurlar arasında yer alır. Dolayısıyla sıradan, herhangi bir organizasyon firmasıyla kurumsal organizasyonlar düzenlemeye kalkışmak; muhtemel bir olumsuz durum karşısında firmanızın prestij ve itibar kaybına uğramasına yol açabilir. Dolayısıyla yapılması gereken bizim ki alanında uzman ve profesyonel organizatörlerle çalışmak olmalıdır.

Kurumsal firmalara sunduğumuz ve sunmaya devam ettiğimiz hizmetler ise şu şekildedir:

 • Fuar organizasyonları
 • Kongre organizasyonları
 • Fuar Süslemeleri
 • Temel atma töreni organizasyonları
 • Şirket Organizasyonları
 • Gemi indirme törenleri
 • Moral ve Motivasyon Yemekleri
 • Üretilen malın tüketiciye ulaştırılmasında rol alan kişi ve kuruluşların teşvikinde maddi avantajlar sağlamakla yetinmek artık eskilerde kaldı.

  Aracı konumuda olan kişi, kurum ve kuruluşları yalnız başlarına gerçekleştiremeyecekleri bir seyahatle, bir organizasyon ile bir araya getirmek, onların tarih ve kültür ufuklarını genişletmek ve güzel bir coğrafyada bir takım ruhu sağlamak bugünün pazarlama dünyasının vazgeçilmez enstrümanlarından biri.

  Blue Sistem 50’den fazla destinasyonu ile hem sizin teşvik amaçlarınızı ve hem de müşterilerinizin sizlerden beklentilerini karşılayacak organizasyonlar ile geçmişten geleceğe tarihi ve tabii bir çok güzelliği taşıyan coğrafyalara sizi çağırıyor.

  Hesaplı ama belli bir kalitenin altına düşmeyen gezilerimizle hedeflerinize daha kolay ulaşacağınıza emin olunuz.

  SGM Özel Güvenlik Blue Sistem Pendik Medya