BlueSistem Organizasyon Ramazan Etkinlikleri ve İftar Organizasyonları

Ramazan ayında adınıza yaraşır bir yemeğe imza atmak istiyorsanız profesyonel bir çalışma en doğru seçimlerden biridir. Bu tür organizasyonlar birbirini yakından tanıma, sosyalleşme ve moral depolama gibi anlamlar taşır. Davetli sayısı veya kalabalık iftar davetleri gözünüzü korkutmasın, tüm ayrıntıları profesyonel ekibimiz planlayıp yönetmektedir.

Alanında uzman donanımlı kadromuz servisin aksamaması, herkesin mutlaka belirtilen menüdeki her yemekten tadabilmesi ve keyif alması adına yemeğin düzenleneceği yerde bulunmaktadır. Zamanında ve eksiksiz hizmet sözü ile sizlere keyifli organizasyonlarda destek vermektedir.

İftar yemeğini sunacağınız alanın düzenlenmesi, masa sandalye, servis ekipmanları temini, garson veya hostes temini gibi A’ dan Z’ ye tüm ihtiyaçlarınız ekibimiz tarafından planlanıp yönetilmektedir. Panayır havasında düzenlemek isterseniz patlamış mısır, elma şekerci, şerbetçi, osmanlı macunu, kağıt helvacı gibi özel kostümlü sokak satıcıları ile keyifli anlar geçirerek eski ramazanları yaşatabilirsiniz.

Ramazan etkinlikleri ve şenlikleri için profesyonel ekiplerden oluşan fasıl ekibi, dans gösterisi, sihirbaz gösterisi, palyaço grubu, tahta bacak, sahne ve tente kurulumu gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

“Nerde o eski ramazanlar” diye başlayan cümleler duymaktan sıkıldıysanız o eski ramazanları yaşatmak elinizde! Yılda bir kez de olsa çocuklarımıza geleneksel eğlencelerimizi yaşatmak, tatlarımızı bilmelerini sağlamak ve görsel hazinelerimizi unutturmamak için ramazan eğlencesi ekip ve ekipmanlarımızı hizmetinizdedir.

Sizlere sadece o unutulmaz anları doyasıya yaşamak kalıyor…

SGM Özel Güvenlik Blue Sistem Pendik Medya