BlueSistem Organizasyon olarak Bayi ve Lansman Organizasyonlarınıza talibiz.

Doğru hazırlanmış ve yönetilmiş etkinliklerle marka, ürün ya da hizmetin basında yer almasını ve hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

  • Marka ve ürününüze dair tüm tanıtım faaliyetlerini düzenliyoruz.
  • Fortune 500 firmalarının aralarında olduğu pek çok yerli ve yabancı şirket için, ses getiren toplantı ve etkinliklere, ürün lansmanlarına, unutulmaz seyahatlere binlerce kez imza atmış deneyimli bir hizmet ailesinin etik değerlerini, kültürünü ve satın alma gücünü sunuyoruz sizlere.

    Yurt içinde ve yurt dışında yılda ortalama 500 kurumsal seyahat ve toplantı organizasyonu gerçekleştiriyor, 40 yıla varan deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve uygulanabilir yaratıcı çözümlerimizle önemli günlerinizi unutulmaz kılıyoruz.

    Konsept geliştirme, mekan seçimi, ulaşım, konuşmacılar, prezantasyon tasarımı, sahne dizaynı, dekorasyon, teknik ekipman, ses ve ışık sistemleri, watchout prodüksiyonlar, takım oyunları, canlı show performansları, grafik tasarım, 3D animasyon, film yapımı ve ihtiyaç duyduğunuz her konuda alternatif öneriler sunarak omuzlarınızdaki yükü üstleniyor, başarılı bir organizasyon gerçekleştirirken, rekabetçi fiyatlarımızla bütçe hedeflerinize sadık kalmanızı da sağlıyoruz.

    SGM Özel Güvenlik Blue Sistem Pendik Medya