COVİD-19 Koronavirüs Dezenfektan ve Dezenfektasyon Operasyonu - ULV DEZENFEKTASYON HİZMETİ

BlueSistem ULV Dezenfektasyon Uzmanlarımız; Yeni Tip Koronavirüs COVİD-19 a karşı işletmenizde planlanmış yada acil olarak oluşabilecek Dezenfekte ve ULV Dezenfektasyon (Dezenfektasyon Uygulama Hizmeti) ihtiyacınızı hızlı ve özenli bir şekilde organize ediyor bu yükü üzerinizden alıyoruz.

Sağlık Bakanlığından onaylı Nano Gümüş Clear veya Virkon S kimyasalları kullanılarak ULV cihaz yardımıyla püskürtme ve sisleme işlemi ile hızlı etki ve uzun süreli korunma sağlıyoruz. Kullandığımız ürünlerin MSDS, içerik formları mevcut olup yetkin sertifikalarımız bulunmaktadır.

DEZENFEKTASYON NEDİR?

Yeni Koronavirüs COVİD-19 'a Karşı Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Sağlanmalı

PANDEMİ olarak ilan edilmiş ve başta ÇİN olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına alan, ülkemizde de hızlaca yayılmaya başlamış Koronavirüs (Covid-19) ve diğer insan sağlığını olumsuz etkileyen virüslerin minimum seviyeye indirilmesi işlemine dezenfektasyon adı verilmektedir. BlueSistem olarak bu işi sizin yerinize yerine getiriyor size ise sadece sağlıklı günler diliyoruz.

Ülkemizde de maalesef yeterince ciddiye alınmayan salgın hastalıklar sıra bize geldiğinde kişisel hijyenimize ve çalışma ortamlarımıza verdiğimiz değerin ancak farkedebiliyoruz. Bluesistem ULV Dezenfektasyon şirketimiz toplum sağlığını tehdit eden virüslere karşı verilen savaşı, para kazanmaktan çok kendisine görev edinmiştir. Kısa sürede dünyada binlerce kişinin ölümüyle sonuçlanan ve hala virüslerle mücadele etmekte olan duyarlı insanlara elimizden geldiğince destek olmaktan mutluluk duyarız.

Her türlü ortamda meydana gelebilecek dezenfekte ve hijyen sorunlarınıza karşın dezenfektasyon çözümü sunmaktayız. İster ev, ofis, işyeri, apartman, daire, plaza, villa, fabrika, okul, kolej, hastane, klinik, otel vb. tüm yaşam, çalışma ve toplu kullanım alanlarında sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

U.L.V Alan Spreylemesi ile Dezenfeksiyon Nedir ?

U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Bu sistem Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlamak amacı ile kullanılmaktaydı. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve binlerce ölüme sebep olan, ayrıca hala dünyayı tehtit eden Pandemi ilan edilen Yeni Tip Koronavirüs COVİD-19 'a karşı alınan tedbirler kapsamında uzun süreli korunma etkisi sağlayan U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler hava yolu ile bulaşıcak hastalıklara (virüslere), uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür U.L.V. (soğuk sisleme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. Alan spreylemesinin temeli, çok fazla miktarda küçük damlacıkları üretmek üzerine kurulmuştur. Bu damlacıklar haşere ile uçma faaliyeti esnasında temasa geçtiğinde, öldürücü bulutu oluşturan ve sis görüntüsü veren bir alan spreyleme yöntemi olan termal sisteminin yerini günümüzde U.L.V. (Ultra Low Volume) yöntemi almıştır.

U.L.V Cihazı Hangi Amaçlarla Kullanılır

* Dezenfeksiyon işlemlerinde

* Haşere ilaçlama işlemlerinde

* Nemlendirme işlemlerinde

* Koku giderme işlemlerinde

U.L.V Cihazı Kullanım Alanları

* Konutlarda, sitelerde, otellerde, evlerde, okullarda, işyerlerinde ve hastanelerde

* Çöplüklerde ve toplu yaşam alanlarında, Tarım alanlarında , seralarda , tarım çiftliklerinde

* Hayvan çiftliklerinde (tavukculukta , büyükbaş , küçük baş çiftliklerinde), mantarcılıkta, nemlendirmelerde, kuru yemişcilikte ve güve ilaclamalarında

* Tekstil ürünlerinde ve fabrikalarda, hangar ve depolarda, açık ve kapalı alanlarda

Ev ve Apartman Dezenfeksiyon Uygulaması

Kendimizi evimizde çok rahat ve güvende hissettiğimiz doğrudur, Çünkü #EVDEKAL, #HayatEveSığar çağrısına hepimiz kulak verip uyum sağlıyoruz. Ancak hepimiz tam anlamı ile kendimizi eve kapatmış değiliz. İllaki herhangi bir sebepten dolayı evden dışarı çıkmak zorunda kalıyoruz. Ev temizliği konusunda her aile kendine has hijyen yöntemleri geliştirmiştir bunu kabul ediyoruz. Ancak günümüz hayat şartları nedeniyle ailenin tüm bireyleri çalışmakta olduğundan dolayı, kendi yaşam alanlarına yeteri özeni gösterememektedirler. Covid-19 koronavirüs salgını sebebiyle uzunca bir süre evde zaman geçireceğimiz aşikardır. Özellikle belirli yaş üstü Anne ve Babalarımızın sağlığı için ortamda bulunan mikropların dezenfeksiyonu için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Evinizin temizliği ve dezenfeksiyonu konusunda sizlere destek olmak isteriz.

Ofis Dezenfeksiyon Uygulaması

Corona virüsü sebebiyle toplu halde çalıştığımız işyerimizde düzenli temizlik ve dezenfeksiyon işlemi sağlayarak bakteri ve mikroplara karşı daha güvenli ortam yaratmamız gerekmektedir. Ofisinizde uygulayacağımız 20 dakikalık dezenfeksiyon işlemi sonrasında başta kendi çalışanlarınızın ve ziyaretçileriniz olmak üzere tüm toplumun sağlığına fayda sağlamış olacaksınız.

Fabrika Dezenfeksiyon Uygulaması

Özellikle gıda fabrikaları ve toplu olarak çalışılan üretim fabrikaları çalışanların bulundukları ortamların hijyenini sağlamak zorundalardır. Üretim sahası ve ortak kullanım alanlarının temizlik ve dezenfeksiyonu konusunda hizmet vermekteyiz. Fabrikanızda çalışmayı durdurmuş olabilirsiniz, ancak bu bir daha fabrika da çalışmaya devam etmeyeceksiniz anlamına gelmez. Üstelik bunu sadece koronavirüs salgını sebebi ile düşünmeyin yarın başka salgınların da olabileceğini tahmin ediyor, hatta biliyoruz.

Hastane, Üniversite, Okul/Kolej, Otel, Klinik ve Diğer Dezenfeksiyon Uygulamaları

Koronavirüs Salgını (COVID-19) karşı tedbir amaçlı dezenfekte çalışması kapsamında üniversiteler, kampüsler, öğrenci yurtları, okullar, kolejler, hastaneler, klinikler kısacası toplu kullanım alanlarında yaptığımız dezenfeksiyon uygulamaları ile virüs ile mücade ediyoruz. Ülkemizin dört bir yanında Sağlık Bakanlığımız tarafından Koronavirüs Salgını COVID-19’a tedbir amaçlı ilaçlama çalışmaları başlatıldı. Aynı çalışmaları tüm duyarlılığımızla yakından takip ediyor, sizleri de virüs ile mücadelede desteklemek amacı ile 7/24 dezenfeksiyon işlemi uyguluyoruz. Koronavirüs salgını şüphesi veya tanısı koyulmadan alınacak bir önlem sizin duyarlılığına katkı sağlayacaktır. Duyarsız kalmayın salgının ciddiyetinin farkına varın. Ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmaları yaptırmayı ihmal etmeyin.

SGM Özel Güvenlik Blue Sistem Pendik Medya